tibetan area rug

سفارشی تبت مساحت فرش -- تولید کنندگان، صادرکنندگان، عرضه کنندگان ، در هند

 

tibetan area rug

English Español Deutsch Français Italiano العربية فارسی
  فرش تبتی منطقه

منطقه تبت فرش ، فرش منطقه نپال ، سفارشی Tibetian فرش منطقه هستند که یکی در نپال ساخته شده است ، اما زمانی که از روش های مشابه که در هند در نظر گرفته میشود هند و تبت فرش منطقه ، هند و نپال قالی منطقه ، هند و tibetian فرش منطقه مورد استفاده قرار .

تخصص از هند است که شما می توانید انواع فرش بافی منطقه در اینجا ، شما نام آن را و ما آن را فراهم کنید. ما ثبت نام تولید کنندگان فرش دستباف تبت و صادر کنندگان در هند ساخته شده است. فرش ما به صورت رایگان از کار کودکان.

ما می توانیم شما را فراهم می کنند فرش "گواهی مبدا" ، در صورتی که توسط شما مورد نظر.

ما در حال ثبت نام عضو اتحادیه های صنفی و اتاق بازرگانی. ما صادر کنندگان گواهی های هوایی. هند ، وزارت بازرگانی ، Jt. DGFT ، Varanasi ، U.P. ، هند.

ما واردات و صادرات شماره 1502002337 کد است

هند و تبت فرش منطقه هستند فرش منطقه با روش خاص فرش بافی handknotted. مفتول موقت را که شامل تأسیس طول شمع در مقابل پیچ و تاب قرار دهید ، این می شود در صورت بالا پایین شمع ، شمع و یا حلقه برش تغییر کرده است. نخ پیوسته است اطراف دو ریسمانهای looped و سپس یک بار در اطراف میله. وقتی یک ردیف از حلقه ها است به پایان رسید ، سپس حلقه قطع برای ساخت گره ، اما زمانی که ساخت و ساز تنها در حلقه مورد نیاز ، این قطع نشده است برای دادن شمع حلقه.

آیا همیشه باید بدانید که چگونه میل به فرش تبتی ساخته می شوند؟ در اولین پشم است مرتب به انتخاب کردن مواد خارجی و سایر اشکال پایدار پشم محصول را داشته باشد. سپس پشم شسته شده است به درستی برای حذف چربی و موم. پس از آن پشم است در نور خورشید به مدت دو تا سه روز خشک شده ، آن را برای carding آماده شده است. carding دست هنوز هم در تقاضا برای تولید فرش برنامه ای عجیب و غریب. پس از این چرخش چرخ است توسط دست صورت می گیرد (charkha) پشم handspun نامیده می شود و در صورتی که توسط دستگاهی به نام دستگاه پشم تابیده انجام می شود. پس از پشم آماده رنگرزی روند می گیرد. پس از پشم رنگ شده بافی commences. از سوی دیگر ، نقشه طراحی می شوند ساخته شده است به طوری که وقتی پشم رنگ شده و آماده بافی می گیرد با کمک map.The فرش بافی یک کار خلاقانه که توسط سه یا چهار کارگران با توجه به انجام اندازه فرش. فرش بافی است با کمک توپ نخ ، قیچی ، آهن مفتول ، اهرمهای ، شخص برتر از اقران شانه ، و غیره انجام می شود که قالی بافی است بیش از فرش ها را با آب تازه شسته شده استفاده از مواد شیمیایی خانگی به رایگان نگه داشتن از میکروب ها و محو کردن ظاهر غم انگیز . تابلو فرش ها شسته دستی حفظ محیط های سازگار با محیط زیست. فرش است و سپس خشک می باشد که در نور خورشید برای 4-5 روز. وقتی فرش ها شسته شده ، از آن میشود تا شکل قطع فرش تا به عقب کشش به اندازه بافندگی مرحله اصلی به ارمغان آورد. کشش به ظاهر خوب به فرش اگر آن پیچ خورده و یا تحت اندازه هر کجا. قطع / پیرایش است پس از آن انجام می شود را نگاه صاف. طرح ها و الگوها با دقت قبل از ارسال به بسته بندی است اما در صورت هر گونه خطا آن را به trimmed و با توجه به لمس نهایی وجود دارد بررسی می شود.

  اندازه

هستند بسیاری از ما را اندازه وجود دارد. تبت منطقه فرش می تواند در اندازه های خود را به عنوان در خواست ساخته شده است. اندازه های نرمال در FTS هستند. 3.0x5.0 ، 4.6x6.6 ، 5.6x7.9 ، 6.6x8.3 ، 6.6x9.6 ، 8.3x10.0 ، 8.3x11.3 ، 10.0x13.0

در سیستم مدیریت محتوا. 090x160 ، 140x200 ، 170x240 ، 200x250 ، 200x300 ، 250x300 ، 250x350 ، 300x400 اندازه.

از ما هر اندازه از منطقه تبت فرش تا حد 15FT عرض و طول تا حد 20 اندازه FT.All فرش تقریبی است. این ما تماس بگیرید سفارشی فرش تبتی. ما همچنین در خیلی بزرگ فرش تبتی منطقه تخصص دارند و می توانند در هر اندازه دلخواه ساخت. اندازه فرش سفارشی از منطقه تبت مستطیلی ، مربع فرش منطقه تبت ، تبتی دور فرش منطقه ، هشت ضلعی فرش منطقه تبت ، تبتی شکل عجیب و غریب فرش منطقه ، منطقه تبت فرش و غیره برای لابی شما اجازه می دهد تا انتخاب قطع شما می خواهید.

ما شما را به گره های مختلف از ویژگی های tibetian در هند ، در پشم ، پشم ، ابریشم ، ابریشم ، کتان (کتان) ، کنف ، و مانند دیگر الیاف طبیعی. ممکن است الگوی بافتن است زیاد به کم الگوی تبت فرش منطقه ، حلقه برش الگوی فرش منطقه تبت ، تبتی کوتاه شمع الگوی فرش منطقه ، انبوه شمع الگوی تبت فرش منطقه ، هر چیزی که نام و ما طراحی کنند.

طراحی هر چه سنتی و معاصر به عنوان در خواست مشتریان و بازار است.

سفارشی طراحی فرش تبتی منطقه هستند تخصص ماست. ما در حال کار با بسیاری از طراحان داخلی و معماران برای تقاضای خود را از فرش منطقه تبت ، برای هتل ها ، ویلاها ، bunglows ، و غیره آپارتمان بنابراین شما می تواند بسیار مطمئن کار می خواهید و ما ارائه می کنند.

  کیفیت / گره از منطقه تبت فرش

کیفیت های مختلف فرش تبتی تحت : -- فرش تبتی منطقه عمدتا تحت 45 گره، گره های 60، 80 و 100 گره گره بافته کیفیت.

1. 45 گره فرش خیلی سنگین است (سنج بالاتر در رشته نساجی استفاده می شود). اینها نسبتا ساده به بافتن و به سرعت به پایان رسید. ارتفاع شمع از 45 گره کیفیت فرش تبتی حدود 8 - 10mm
2. 60 گره فرش منطقه تبتی هستند توصیه می شود برای درشت یا نگاه ضخیم و احساس راحتی کنید. ارتفاع شمع از 60 گره کیفیت فرش تبتی حدود 6-8 میلی متر می باشد
3. 80 گره، برای نرم تر، احساس بهتری، 80 گره فرش از اواسط برد و کیفیت کار کمی بیشتر در تولید استفاده می شود. ارتفاع شمع از 80 گره کیفیت فرش تبتی حدود 5 - 7mm
4. 100 گره، که بسیار خوب است و معمولا با ابریشم بافته شده ارسال شده. آنها بسیار نور را به عنوان حمایت از رشته پنبه ریز سنج و همچنین رشته سنج پایین تر است در نساجی استفاده می شود. ارتفاع شمع از 100 گره کیفیت فرش تبتی حدود 3-4 میلی متر می باشد
  سایر تصاویر
60 گره تبتی 
منطقه فرش 004
100 گره تبتی 
منطقه فرش 1285
موز تبت ابریشم 
فرش منطقه
60 گره تبتی
منطقه فرش 004
100 گره تبتی
منطقه فرش 1285
موز تبت ابریشم
فرش منطقه
دغام طراحی تبتی
فرش منطقه در 100 پشم 
با کیفیت گره
تبتی فرش در منطقه 
پشم و اصلی 
ابریشم 60 گره
تبتی فرش در منطقه
ملافه ها و مخلوط ویسکوز 
45 گره با کیفیت
ادغام طراحی تبتی
فرش منطقه در 100 پشم
با کیفیت گره
تبتی فرش در منطقه
پشم و اصلی
ابریشم 60 گره
تبتی فرش در منطقه
ملافه ها و مخلوط ویسکوز
45 گره با کیفیت
بتی فرش در منطقه 
کتانی سفید کننده طبیعی و - نشسته و عتیقه 
شستشو 45 گره با کیفیت
تبتی فرش در منطقه 
پشم و کتان مخلوط
45 گره با کیفیت
تبتی فرش در منطقه
پشم و مخلوط ویسکوز
45 گره کیفیت
تبتی فرش در منطقه
کتانی سفید کننده طبیعی و - نشسته و عتیقه
شستشو 45 گره با کیفیت
تبتی فرش در منطقه
پشم و کتان مخلوط
45 گره با کیفیت
تبتی فرش در منطقه
پشم و مخلوط ویسکوز
45 گره کیفیت
دست تبت منگوله دار
شسته یا نشسته، 
در پشم در 45 گره کیفیت
پشم - تبتی فرش منطقه<br>
در شمع ویسکوز بالا<br>
و پشم در 80 حلقه<br>
کیفیت گره
 
دست تبت منگوله دار
شسته یا نشسته،
در پشم در 45 گره کیفیت
پشم - تبتی فرش منطقه
در شمع ویسکوز بالا
و پشم در 80 حلقه
کیفیت گره
 
در رابطه با کیفیت بالا گره افسانه که "فرش است که گره های پایین تر هستند پست تر"وجود دارد : فرش تا به گره ساختار پایین تر لزوما به معنای آن است که پست تر. فرش تبتی استفاده نسبتا درشت ساختار گره، اما می تواند تعریف کامل به سبک آرام و تزئین. از کجا می خواهد مشتریان فرش می شود نگاه تنگ و پایین شمع، انبوه و گره های بالا هستند توصیه می شود، در غیر این صورت نیست.

یکی بسیار معمول سوال "چرا برخی از فرش با حاشیه در هر دو طرف و برخی از هیچ ندارد می" وجود دارد؟ حاشیه از آنها مصنوعی هستند ولی زمانی که فرش می بافته اند بخش بالا و پایین، تا مشتریان ترجیح به و به نگاه سنتی است ، اما بعضیها نه. ما می توانیم این دو نگاه یعنی فرش تبتی منطقه ، همراه با حاشیه و فرش منطقه تبت بدون حاشیه ارائه می کنند.
  راسل

شما ممکن است ما پرس و جو های دقیق برای نیاز خود را سفارشی فرش از ارسال مواد ساخته شده از مورد نیاز ، شمع با ارتفاع مورد نیاز به طوری که ممکن است ما شما را به بهترین نرخ با بهترین کیفیت فرش تبتی منطقه ارائه دهد.

تبتی آتش التأخير یا هر نوع دیگر از منطقه فرش پشمی هستند التخصيص ما برای صنعت الضيافة.

اگر شما هر گونه طرح / رنگ و اندازه که می خواهید به شما می توانید با ما تماس بگیرید با جزئیات، ما شما را همه چیز شما نیاز به فرش منطقه خود به دنبال کامل ارائه می کنند.
  برای دانستن بیشتر در مورد ما، شما ممکن است وب سایت ما بازدید کنید http://www.surekasgroup.com
 

GLOBAL FLOOR FURNISHERS

Sureka Mansion, Budhenath Marg, Mirzapur - 231 001(U.P.), India
TELFAX NO. : +91 5442 245448 MOBILE NO. : +91 9839141651
Emails : globalfloor@gmail.com; globalfloor@gmail.com; gffurnishers@rediffmail.com

برای محدوده جزئیات ما را از فرش دستباف تبت، لطفا در لینک زیر از سایت گروه ما، شما کسب اطلاعات بیشتر و دامنه پیدا

www.surekasgroup.com

© 2015 www.tibetan-area-rugs.com . همه مواد متن، و غیره تصاویر ذکر شده در این وب سایت شده است گفت : تحت قانون حق تکثیر هند ، 1957 پوشانده شده است. در هر قسمت یا جزئیات کامل، کپی متن از مواد، و غیره عکس ، اگر آن را از این وب سایت بدون کسب اجازه از مالک گرفته شده است ، نقض قانون کپی رایت تحت هند، سال 1957 ، و اقدامات شدید و / یا مجازات اعمال خواهد شد این است که اگر نقض شده است در بر داشت.